Novogodišnja turneja
Spremne sve četiri skakaonice
Novogodišnja turneja skijaša-skakača bit će održana po jubilarni 90. put ove godine.
Iako je postojala šansa da se ovogodišnje takmičenje odgodi, ovih dana došlo je do pada temperatura i snježnih padavina u alpskim prostorima.
"Snježne padavine i zahlađenje koje je pogodilo alpske prostore ovih dana, jako dobro nam je došlo. Sve skakaonice su spremne, baš kao što smo i mi", rekao je Stefan Huber, predsjednik Organizacijskog odbora takmičenja u OberstdorfuIako je postojala šansa da se ovogodišnje takmičenje odgodi, ovih dana došlo je do pada temperatura i snježnih padavina u alpskim prostorima.
Novogodišnja turneja počinje u Oberstdorfu 29. decembra, a tri dana kasnije, na samu Novu godinu održat će se u Garmisch-Partenkirchenu. Innsbruck i Bischifshofen su dvije posljednje stanice skijaša-skakača, a takmičenje će se održati četvrtog, odnosno šestog januara.
Čitaj dalje
- Neuner i Cologna najbolji ove zime
- Nagrada za veličanje optuženih ratnih zločinaca
- Anders Bardal osvojio Svjetski kup
- Austrijanci slavili na Planici
- Kranjec slavio na Planici
- I Koch upisao prvu pobjedu ove sezone
- Zlato za Norvežanku Toru Berger
- Jakov Fak slavio u utrci na 20km
- Ito najbolji u Lahtiju
- Novo slavlje Austrijanaca
- Austrijanci treći put zaredom
- Robert Kranjec svjetski prvak
- Ništa od prve serije
- Kofler najbolji u kvalifikacijama
- Prevc se povrijedio pred početak SP
Sarajevo - Škola košarke
Učite košarku uz Nenada Markovića, Emira Halimića i Godrana Firića


