• Sa fotogalerijom Sa videom

Petak, 04.11.2016.

U četvrtfinalu bolji od sunardonjaka Socka

Isner prvi polufinalistza Pariza

Američki teniser John Isner plasirao se u polufinale ATP Mastersa u Parizu nakon današnje pobjede protiv sunarodnjaka Jacka Socka sa 2:1 u setovima.

Najbolji teniser svijeta

Đoković: Ovo mi je bilo potrebno

Novak Đoković obezbijedio je plasman u četvrtfinale Mastersa u Parizu nakon pobjede nad Grigorom Dimitrovim (4:6, 6:2, 6:3).

Četvrtak, 03.11.2016.

Sjajan uspjeh Hrvata

Čilić rezervisao kartu za London

Marin Čilić je današnjom pobjedom nad Davidom Goffinom (6:3, 7:6) izborio četvrtfinale Mastersa u Parizu.

Masters u Parizu

Čilić i Sock u četvrtfinalu

Hrvatski teniser Marin Čilić zabilježio je prvu pobjedu nad Davidom Goffinom.

Srijeda, 02.11.2016.

ATP Pariz

Đoković bez problema protiv Mullera

Srbijanski teniser Novak Đoković bio je siguran u drugom kolu posljednjeg Mastersa sezone koji se održava u Parizu.

Sock i Tsonga sigurni

Jack Sock i Jo-Wilfried Tsonga prošli su u osminu finala Mastersa u Parizu.

Potvrdio ulogu favorita

Čilić bolji od Karlovića

Marin Čilić plasirao se u osminu finala Masters turnira u Parizu, pošto je danas savladao sunarodnika Ivu Karlovića.

Nishikori prejak za Troickog

Srbijanski teniser Viktor Troicki završio je takmičenje u Parizu već u drugom kolu.

Raonić u osmini finala

Miloš Raonić izborio je nastup u osminu finala Masters turnira u Parizu.

Utorak, 01.11.2016.

Troicki i Berdych prošli u treće kolo

Srbijanski teniser Viktor Troicki plasirao se u treće kolo Masters turnira u Parizu nakon današnje pobjede potiv Francuza Adriana Mannarina sa 2:1.

Ponedeljak, 31.10.2016.

Nedelja, 30.10.2016.

U finalu bolji od Nishikorija

Marin Čilić slavio u Baselu

Hrvatski teniser i 12. reket svijeta Marin Čilić osvojio je ATP turnir u Baselu nakon što je u današnjem finalu slavio protiv Japanca Keija...

ATP Beč

Murray preko Tsonge do nove titule

Britanski teniser Andy Murray osvojio je titulu na ATP turniru u Beču nakon današnje pobjede protiv Jo-Wilfried Tsonge sa 2:0 u setovima.