Najbolji teniser svijeta Novak Đoković danas slavi 29. rođendan.

Subota, 21.05.2016.

Tradicionalni "dječiji dan" na Roland Garrosu

Đoković zabavljao publiku u Parizu

Tradicionalni "dječiji dan" održan je danas u Parizu pred sutrašnji početak takmičenja na Roland Garrosu.

ATP Geneva

Nova titula za Stana Wawrinku

Stanislas Wawrinka osvojio je ATP turnir u Genevi nakon pobjede nad Marinom Čilićem.

Petak, 20.05.2016.

Srbin prvi favorit za osvajanje Roland Garrosa

Kladionice na strani Đokovića

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković za nekoliko dana započeće svoj pohod ka jedinom Grand Slam trofeju koji mu nedostaje.

Bolji od Davida Ferrera

Čilić u finalu turnira u Genevi

Marin Čilić prvi je finalista ATP turnira u Genevi pošto je danas savladao Davida Ferrera sa 2:0 u setovima (7:5, 7:5).

Četvrtak, 19.05.2016.

Ruskinja u lošoj situaciji

Sharapova se povlači iz tenisa?

Maria Sharapova bila je pozitivna na meldonijum tokom Australian Opena, zbog čega je 12. marta suspendovana od strane ITF-a.

Srijeda, 18.05.2016.

Utorak, 17.05.2016.

Napada jedini Grand slam koji mu nedostaje

Đoković: Spreman sam za Roland Garros

Najbolji teniser svijeta s nestrpljenjem očekuje prvi meč u Parizu i jedini Grand slam koji mu nedostaje, a to je Roland Garros.

Ponedeljak, 16.05.2016.

Bh. teniser poveo, pa stao

Šetkić poražen u prvom kolu kvalifikacija

Aldin Šetkić nije uspio da izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Roland Garros pošto je danas poražen od Francuza Alexandrea Sidorenka sa 2:1...