loša partija na otvaranju 18. kola Endese
Canaria ostavila Unicaju na 49 poena
U prvoj utakmici 18. kola Endesa lige Unicaja je na gostovanju kod Gran Canarije pretrpjela poraz (60:49). Izuzetno loš napadački učinak olakšao je posao domaćinima, koji također nisu briljirali.
Unicaja je dobro počela i prvu četvrtinu završila u svoju korist (10:20). Nakon toga najgore izdanje Freelanda, Garbajose i ostalih ove sezone. U drugoj četvrtini samo pet poena (15:5). U trećoj samo 10 (18:10). Izgubili su i zadnju (17:14).
Nedžad Sinanović nije se upisao u listu strijelaca, ostao je bez učinka. U sastavu Unicaje vrijedi istaknuti tek Rowlanda sa 14 poena. Freeland je imao 10 poena i 12 skokova. Po 13 poena u pobjedničkom sastavu imali Bramos i Haynes.
Nedžad Sinanović nije se upisao u listu strijelaca, ostao je bez učinka. U sastavu Unicaje vrijedi istaknuti tek Rowlanda sa 14 poena. Freeland je imao 10 poena i 12 skokova. Po 13 poena u pobjedničkom sastavu imali Bramos i Haynes.
Čitaj dalje
- Đedović i Galatasaray bez finala
- Olympiacos poveo u finalnoj seriji
- Efes u polufinalu poveo sa 2:1 nad Banvitom
- Teletović i Caja na Real Madrid
- Caja Laboral kroz pakao "Miribille" do polufinala
- Cibona ubjedljiva, 14 poena Wrighta
- Besiktas izjednačio, Đedović ostao bez poena
- Teletović igrač utakmice u velikom derbiju
- Napadnut autobus PAO-a, dva igrača povrijeđena
- Rudy Fernandez potpisao za Real Madrid
- Đedoviću i Galati minimalna pobjeda
- Shved na meti NBA klubova
- Messina i Obradović kandidati za klupu Fenera
- Odlična igra Đedovića vrijedna polufinala Galate
- Banvit prvi polufinalista doigravanja TBL-a
Sarajevo - Škola borilačkog sporta
Samoodbrana, sigurnost, disciplina, kondicija, snaga, fleksibilnost


