Snijeg kvari planove, Bekrić putuje u Rovinj?

Željo na pripremema u Međugorju

Snijeg kvari planove, Bekrić putuje u Rovinj?

Ekipa Željezničara, nalazi se na pripremama u Međugorju, ali vremenske nepogode su onemogućile treninge i povratak Plavih u Sarajevo, koji je bio planiran za nedjelju, kao i nastavak priprema u Rovinju.
Ipak, Stručni štab na čelu sa Amarom Osimom je pokušao improvizovati trenige, ali je posljednjih dana visina sniježnog pokrivača onemogućila fudbalerima sa Grbavice da neometano rade:

"Trenirali smo i napolju, u sali, teretani, ali ne možemo raditi onako kako smo planirali. Jedan ili dva dana neće biti problem, ali sve više od toga hoće. No, tako je većini klubova." rekao je Amar Osim za klupski sajt.

Željo je već sutra trebao krenuti na završne pripreme u Rovinj, ali zbog snijega nisu bili u mogućnosti i morat će čekati poboljšanje vremenskih uvjeta.

Što se zdravstvenog biltena tiče, Benjamin Čolić se oporavio od povrede, dok je Nermin Jamak na kraćoj poštedi zbog bolova u nozi. Svi ostali fudbaleri su zdravi, dok je još uvijek nepoznato da li će Samir Bekrić, koji trenira sa Plavima, pojačati ekipu jesenjeg prvaka BiH u nastavku prevenstva.

"Tu je s nama, hoće li ostati, ne znam. Rovinj? Pa, što ne bi išao u Rovinj, tamo je toplo, fino." pomalo zagonetno je rekao Osim.

Trening promo:

Judo klub Sarajevo

Sarajevo - Škola borilačkog sporta

Samoodbrana, sigurnost, disciplina, kondicija, snaga, fleksibilnost

Škola košarke GEN

Sarajevo - Škola košarke

Učite košarku uz Nenada Markovića, Emira Halimića i Godrana Firića

Reklama | Oglašavaj se

Premijer liga BiH